Forum

Date
By
Subject

roney

modoveanule esti foarte bun

Date
By
Subject

oprea c-tin antrenor

felicit echipa de footbal peretu pentru victorieil felicit pe d-l antrenor oprea c-tin care a fost alaturi de achipa pe care o reprezinta,

Date
By
Subject

metalul peretu

mai d-le mara presedintele eschipei sporting nu vezi ca mitica paciurea isi bate joc si de tine sau iti place si tie.sau te complaci.cum domnule sa fuga ca un las de la meciul cu metalul peretu si sa ne lase ca pe niste animale.nea eugen antrenorul juniorilor de ce nu a plecat ma va spun eu ca are suflet mare si un caracter frumos si tine la noi.v-ati batut joc de noi niste copii minunati care v-am adul fala in oras si va da-ti mari pe la colturi pe spinarea noastra si a lui nea eugen antrenorul nostru de la juniori care are un suflet mare si nu se da mare ca voi cu toate caeste un om deosebit

Date
By
Subject

mesage

mitica paciurea este o mare rusine ptr.oras si-a parasit echipa la greu pe o ploaie torentiala in meciul cu metalul peretu. a fugit ca o jigodie si ne-a lasat ca pe niste prosti.l -a lasat singur pe nea eugen cu noi. nu are suflet nenorocitul asta de mitica se gandeste numai la afacerile lui nu si la noi

Date
By
Subject

mesage

marele antrenor al sportingului si cea mai mare jigodie de om a plecat de meciul pe care il sustinea echipa sa cu metalu 20 o7 2011 in repriza a 2-a si l-a lasat singur pe nea eugen antrenorul nostru de la juniori.o jigodie de om ne este sila de el daca nu erea nea eugen nici nu jucam pentru el.si-a batut joc de noi si ne-a lasat ca pe niste caini

Date
By
Subject

cupa teleorman

sunt un admirator al echipei metalul peretu si azi 20.07.2011 pe o furtuna mare si o ploaie torentiala am vazut cu ochii mei ca intradevar mitica paciurea este un las si un om de nimic,oricum stiam de el ca este un om de nimic dar azi m-am lamurit vazandu-l cum fuge in repriza a 2-a de langa echipa s-a pe care o reprezinta,parasind stadionul si lasand in urma lui niste copii dezamagiti.i-a fost rusine cu ei nu avea de ce ca ereau totusi jucatorii care au obtinut locul 3 pe tara,alaturi de ei ramanand acelasi eugen craciunescu indurand ploaia si furtuna alaturi de copii si incurajandu-i permanent.trage-ti concluziile locuitori ai orasului rosiori de vede cine va reprezinta.

Date
By
Subject

MAXIMA

Am fost astazi in trecere prin Topoloveni- Arges si avind timp la dispozitie am urmarit meciul dintre echipa locala si Sporting Pitest ,la D seniorii, acolo am vazut ca evolueaza baiatul ala din Rosiori ALIN care juca anul trecut la noi la la juniori si a facut un mece bun. Ma intreb de ce copii nostri nu au un viitor la Rosiori ? Se zbat degeaba SANDEL si PARINTII, e greu sa faci performanta la Rosiori, Poate citeste cineva din Primaria Rosiori acest mesaj si aloca o suma pentru fotbal si nu pentru campionat de scanderberg si tenis cu piciorul , campionat la care participa ei si atit, banii fiind impartiti LA PARTICIPANTI. AM UN DEOSEBIT RESPECT PENTRU DOMNUL DORU STINGA SI SPER CA POATE DUMNEALUI SI DOMNUL COMAN VOR PUTEA FACE CEVA PENTRU ORASUL ASTA TRIST.

Date
By
Subject

MAXIMA

Craiova MAXIMA 3-2 ROVA'80 !

Date
By
Subject

sall

aveti si voi un nr d telf al unui antrenor d la sporting rosiori????lasati'mi'l si mie va rog

Date
By
Subject

Re: sall

asfasf

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Search site

© 2009 Created by C.M.