Forum

Date
By
Subject

JUNIORI

PE CE LOC SUNTETI COPII ? MA REFER LA JUNIORI.

Date
By
Subject

fotbalisti

ba astia de discutati despre fotbal ce plm cunostinte aveti ma voi in fenomenu asta? mai ales ala sporting rosiori ba baieti ba nu va mai laudati ma asa cu ce ati fakt voi, voi ati vazut cu ce ciuciumari ati jukt de nu stiau sa stea in ghete? poi si ce eforturi ati fakt voi ma ? am fost si eu la meciurile din grupa voi stiati sa dati pasa lunga si sa fugiti dupa ea plm acu dak se scotea pasa lunga din fotbal va lasati toti demult asa ca taceti dreak si jucati dracu fotbal nu antifotbal si nu va mai laudati ca sunteti penibili

Date
By
Subject

aaaaaaaaa

miticuta asa radeai si de sandel

Date
By
Subject

p

cine esti ma de ai intrat nu ai nume cam ai dreptate

Date
By
Subject

ppl

nea mitica nu mai rade de noi mai bine vezi ca nici fiitu nu te iubeste si acum inteleg de ce ca si de el ai ras in tot orasul

Date
By
Subject

juniori

e barfa mare in oras dupa ce am castigat si noi turneul si am facut si noi ceva pentru oras.nu am cerut nimic de la nimeni si nu ne-a dat numeni nimic decat nea paul mara care a mai avut mila de noi.dupa toata munca si eforturile noastre nea mitica paciurea rade de noi si de nea eugen care a muncit alaturi de noi ca il da afara din stadion si ca aduce el alt antrenor la juniori .cata invidie si cata dusmanie si nu intelegem de ce ca doar sinea mitica face parte tot din acelasi club ca noi

Date
By
Subject

campioni

ia zi ma retardatule tu ala sau voi aia care ziceai canoi nu suntem in stare de nimic de ce ma a-ti ras ma de noi si rade-ti in continuare de ce ma sunteti asa de rai si de dusmanosi nu va e ma frica ca va vede dumnezeuce v-am facut ma ca am jucat si am muncit voluntari si nu ne-a dat nimeni nici un ban decat apa de la chiuveta pe ce sunteti ma invidiosi pe munca noastra ca bani nu avem,stiu cine va invata

Date
By
Subject

campion

ia zi ma boule tu ala care ziceai anul trecutca nea eugen antrenorul nostru de la juniori sa se pupe intr-o oglinda cumparata din balci ca nu va castiga nimic echipa lui cum e ma retardatule de ce ma rade-ti de noi ca voi care scrieti mesaje nu aveti habar de footbal

Date
By
Subject

-------

ce ba a uitat javrele astea de voi asa repede numai cacanari in oras va mai duceti ma la mare sau.................s-a uitat si asta

Date
By
Subject

vacanta

miticuta paciurica 'sa moara mama'' du-te la garla frate ca esti varza esti 0 esti........................cum nu se poate mai rau

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Search site

© 2009 Created by C.M.