Nicolae Ologeanu arbitreaza derby-ul Sporting – Frasinet. Vezi aici toate delegarile etapei a XIII-a!
18.11.2010 12:10
Liga a- IV-a, Simbata, 20.11.2010, Sen / Jun: Ora 12:30- 10:30
01.CS Unirea Tiganesti – CS Flacara Talpa
Florin Ochea – Cristian Creanga (ambii Turnu Magurele), Alexandru Topan (Rosiori de Vede) – seniori
Tudorel Mirea (Tatarastii de Sus) - Razvan Ilinca (Alexandria), Alexandru Tone (Poroschia) – juniori
Observator: Ionel Valeanu (Turnu Magurele)
02.CS Spicpo Poroschia – CS Dunarea Zimnicea
Adrian Buica (Alexandria) – Emil Tomescu, Ion Prapugicu (ambii Turnu Magurele) – seniori
Cristian Frasineanu – Mircea Calea, Mihai Slateanu (toti Alexandria) – juniori
Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)
03. CS Viata Noua Olteni – CS Petrolul II Videle
Mircea Belinas (Zimnicea) – Adrian Dinca (Rosiori de Vede), Dan Cretu (Alexandria) – seniori
Robert Croitoru – Vladut Marinica, Stelian Purcarea (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Adrian Chirita (Alexandria)
04.CS Sporting Rosiori de Vede – CS Metalul Frasinet
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Lavinia Tide (Videle), Lucian Pruna (Turnu Magurele) – seniori
Marius Zavera – George Craciun, Andrei Baciu (toti Videle) – juniori
Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)
05.AS Steaua Spatarei – AFC Vointa Saelele
Constantin Miruta – Iulian Tanase (ambii Alexandria), Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – seniori
Andrei Poncea – Ionut Mihaila, Valentin Codrea (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Ion Simion (Alexandria)
06.CS Metalul Peretu - CSS Alexandria
Dan Prodan – Ilie Cristea (ambii Turnu Magurele), Mihia Dragnea (Rosiori de Vede) – seniori
Ovidiu Marinel – Ionut Jumuga, Ionut Dracsanu (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
07.AS Atletic Orbeasca – CS Nanov
Cristian Ghena – Cristian Teodorescu (ambii Rosiori de Vede), Catalin Ancu (Alexandria) – seniori
Marian Grosu (Buzescu) – Florin Cirstea, Catalin Cojocaru (ambii Alexandria) – seniori
Observator: Alexandru Bajan (Videle)
08.CS Rapid Buzescu – AS Unirea Cosmesti
Felix Scumpu – Sorin Fudulu, Catalina Nan (toti Alexandria) – seniori
Marius Dica – Marian Bodil, Daniel Caragea (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Mihai Pencea (Rosiori de Vede)
———
Back