A fost sau n-a fost?

22.03.2010 19:24

In materialul de dimineata, site-ul www.sporting-rosiori.webnode.com scria despre apropierea dintre formatiile Vointa Saelele si Turris Turnu Magurele. „Gurile rele” spun chiar ca meciul din tur dintre Vointa si Turris, incheiat cu scorul de 2-1 pentru echipa din Turnu Magurele, nu s-ar fi disputat in conditii normale, iar formatia din Turris si-ar fi adjudecat victoria mult prea usor, fara ca Vointa sa opuna prea mare rezistenta. Tot despre meciul din tur, va putem spune ca el s-a disputat la Turnu Magurele, desi gazda ar fi trebuit sa fie terenul din Saelele.
Pentru dumneavostra, site-ul www.sporting-rosiri.webnode.com a gasit si pregatit un filmulet de la meciul dintre Turris si Saele, din tur, pe care va invitam sa-l vizionati si apoi sa va spuneti parerea despre modul in care s-a disputat.

Apasa AICI pentru a vedea filmuletul!

Back

Date
By
Subject

a fost blat!

a fost blat clar...in prima repriza turnu nu a avut nici o okazie! a fost 1-0 la pauza pt saelele si in repriza a doua au schimbat portarul si inca 2 juktori d baza! dak nu s lasau cei din saelele, turnu avea soarta lui peretu d sambata trecuta;) asa k sariti cu banu dak vreti sa castigati sambata k asa nu avetzi nici o sansa la qm joak saelele;)